Domaindot.al ju ndihmon per rritjen e prezences online

Cdo kush mund te regjistroje domain .al .com .al pa asnje veshtiresi.
Domaindot.al eshte lider ne regjistrimet e domaineve .al I akredituar nga AKEP si regjistrar ku munde te blini emerin e biznesit tuaj .al.
Ne gjithashtu ju ofrojme hostim dhe ssl me cmim konkurues ne treg dhe zhvillim faqe internet per biznesin tuaj.

Cmime Konkuruese

Shpejtësi. Siguri. Mbështetje.

Me shume opsione.

Regjistrari nr.1 i domaineve ne Shqiperi

Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh duke përfshirë web hosting i përbashkët, VPS hosting dhe server te dedikuar. Ndërsa operojmë kryesisht me serverë në Evropë, ne ofrojmë gjithashtu hosting lokal për klientët me trafik të madh në Shqipëri, të gatshëm për të përfituar nga rrjeti lokal. Kompania jonë ofron plane të përballueshme të mbajtjes në internet, të dizajnuara për të ndihmuar bizneset e vogla të maksimizojnë praninë e tyre në internet.

Planet dhe çmimet e hostimit të webit

Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Vetem.al

€9.99 / në vit

 • 1 GB HAPESIRE NE DISK
 • 5GB BANDWIDTH
 • 1 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 2 LLOGARI FTP
 • 5 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Mercury

€19.99 / në vit

 • 3 GB HAPESIRE NE DISK
 • 20GB BANDWIDTH
 • 2 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 5 LLOGARI FTP
 • 10 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Earth

€35.99 / në vit

 • 10GB HAPESIRE NE DISK
 • 100GB BANDWIDTH
 • SITE DINAMIKE PA LIMIT
 • cPanel
 • LLOGARI FTP PA LIMIT
 • LLOGARI EMAIL PA LIMIT
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Sherbimet Tona


Ne ofrojme gjithashtu sherbime te tjera si hosim faqe internet, certifikat ssl,
servera te dedikuar dhe zhvillim faqe internet per cdo lloje kategorie biznesesh.

Hostim Web-i

NGA 9,99 € ÇDO VIT

Një faqe interneti nuk ekziston në internet pa një server pritës. Zgjidhni një nga paketat tona për të bërë të dukshme faqen, blogun ose dyqanin tuaj online.

Filloni Ketu

Hostim VPS

NGA 4,95 € CDO MUAJ

Ne ofrojmë serverë virtualë me parametra optimalë dhe çmime shumë të mira për të vendosur projektin tuaj!

Filloni Ketu

CERTIFIKATA SSL

NGA 6,90 € ÇDO VIT

Ndërtoni një reputacion të sigurt me shiritin e gjelbër të adresave. GeoTrust® True BusinessID me EV është produkti ynë premium i sigurisë SSL i klasit të biznesit, duke konfirmuar vizualisht nivelin më të lartë të vërtetimit dhe kriptimit SSL.

Filloni Ketu

SERVERA TE DEDIKUAR

NGA 175.00 € CDO MUAJ

Një shërbim pritës i dedikuar, server i dedikuar ose shërbim i menaxhuar i pritjes është një lloj shërbimi ku klienti merr me qira një server të tërë që nuk ndahet me askënd tjetër. Ky është më fleksibël sesa pritja e përbashkët, sepse organizatat kanë kontroll të plotë mbi serverin(ët), duke përfshirë sistemin operativ, harduerin, cilësimet e murit të zjarrit dhe më shumë.

Filloni Ketu