HOSTIM WEBI

Planet tona hosting janë krijuar për të ndihmuar blogerët dhe bizneset e vogla të maksimizojnë praninë e tyre në internet. Zgjidhni zgjidhjen më të mirë për blogun, dyqanin tuaj online, portofolin ose aplikacionin në internet.

Planet dhe çmimet e hostimit të webit

Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

NA KONTAKTONI

Vetem.al

€9.99 / në vit

 • 1 GB HAPESIRE NE DISK
 • 5GB BANDWIDTH
 • 1 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 2 LLOGARI FTP
 • 5 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Mercury

€19.99 / në vit

 • 3 GB HAPESIRE NE DISK
 • 20GB BANDWIDTH
 • 2 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 5 LLOGARI FTP
 • 10 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Earth

€35.99 / në vit

 • 10GB HAPESIRE NE DISK
 • 100GB BANDWIDTH
 • SITE DINAMIKE PA LIMIT
 • cPanel
 • LLOGARI FTP PA LIMIT
 • LLOGARI EMAIL PA LIMIT
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Mars

€71.99 / në vit

 • 100GB HAPESIRE NE DISK
 • 200GB BANDWIDTH
 • SITE DINAMIKE PA LIMIT
 • cPanel
 • LLOGARI FTP PA LIMIT
 • LLOGARI EMAIL PA LIMIT
 • 24/7 SUPPORT
ZGJIDH

Keni nevojë për ndihmë? Telefononi ekipin tonë te suportit.

Na Kontaktoni

1-KLIK INSTALLER

Instalimi me 1 klikim i 125+ aplikacioneve falas (WordPress, Drupal, Joomla, etj.).

GARANCI 90 DITE KTHIMI I PARAVE

Ju mund të paguani në mënyrë të sigurt përmes kartës së kreditit ose debitit, PayPal ose Bitcoin dhe gjithashtu mund të gëzoni garanci 90-ditore të kthimit të parave për çdo plan Shared Hosting – pa pyetje!

cPanel

Mund të konfiguroni dhe menaxhoni lehtësisht llogarinë tuaj hosting, duke përdorur cPanel, panelin më të njohur të kontrollit në botë!

MIGRIM FALAS

Transferojeni sot në Domaindot.al! Migrim falas i pritjes pa ndërprerje dhe humbje të të dhënave.

24/7 SUPORT TEKNIK

Mbështetja jonë teknike është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar në çdo hap të udhëtimit tuaj në internet dhe për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që lidhen me shërbimin tuaj të mbajtjes në internet.

BACKUP

Beni backup automatikisht të dhënat e planit tuaj një herë në javë, për t'u siguruar që nuk do të humbisni asgjë!