Menu Close
 • +355 (0) 69 33 17 438
 • Contact
domaindot (1)

Slide 1 Domaindot.al
Blini Domainin Tuaj Emerim-tuaj.al që u duhet individëve dhe bizneseve për të ndërtuar dhe menaxhuar praninë e tyre në internet
Slide 3 Planet dhe cmimet Planet e
Hostimit
Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.
Slide 2 Web Dizajn Në ditët e sotme faqja e internetit është e nevojshme të prezantohet në tregun virtual dhe të gjendet nga të interesuarit që janë në kërkim të produktit apo shërbimit tuaj. Dizajn Per Cdo Pajisje

.al

€10.00

.com.al

€12.99

.org.al

€12.99

.com

€9.90

.email

€21.76

Domaindot.al ju ndihmon per rritjen e prezences online

Cdo kush mund te regjistroje domain .al .com .al pa asnje veshtiresi.
Domaindot.al eshte lider ne regjistrimet e domaineve .al I akredituar nga AKEP si regjistrar ku munde te blini emerin e biznesit tuaj .al.Ne gjithashtu ju ofrojme hostim dhe ssl me cmim konkurues ne treg dhe zhvillim faqe internet per biznesin tuaj.

Planet dhe çmimet e hostimit të webit

Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Vetem.al

9.99 / yearly
 • 1 GB HAPESIRE NE DISK
 • 5GB BANDWIDTH
 • 1 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 2 LLOGARI FTP
 • 5 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT

Mercury

19.99 / yearly
 • 3 GB HAPESIRE NE DISK
 • 20GB BANDWIDTH
 • 2 SITE DINAMIK
 • cPanel
 • 5 LLOGARI FTP
 • 10 LLOGARI E-MAIL
 • 24/7 SUPPORT
REKOMANDUAR

Earth

35.99 / yearly
 • 10GB HAPESIRE NE DISK
 • 100GB BANDWIDTH
 • SITE DINAMIKE PA LIMIT
 • cPanel
 • LLOGARI FTP PA LIMIT
 • LLOGARI EMAIL PA LIMIT
 • 24/7 SUPPORT

MARS

71.88 / yearly
 • 100GB HAPESIRE NE DISK
 • 200GB BANDWIDTH
 • SITE DINAMIKE PA LIMIT
 • cPanel
 • LLOGARI FTP PA LIMIT
 • LLOGARI E-MAIL PA LIMIT
 • 24/7 SUPPORT

Regjistrari nr.1 i domaineve ne Shqiperi

Zhvilloni marketing online nepermejet Domaindot.al.Duke filluar nga domaini dhe zhvillimi i webit tuaj personal ose te biznesit.Ne jemi ketu per ta bere kete proces sa me te lehte, te shpejte dhe me cmimet me te mira ne treg.

Çmimi i thjeshtë. Shtesa të përfshira.

Shpejtësi. Siguri. Mbështetje.

.

Më shumë përfundime. Me shume opsione.

.

Hostim Web-i

NGA 9,99 € ÇDO VIT

Një faqe interneti nuk ekziston në internet pa një server pritës. Zgjidhni një nga paketat tona për të bërë të dukshme faqen, blogun ose dyqanin tuaj online.

Hostim VPS

NGA 4,95 € CDO MUAJ

Ne ofrojmë serverë virtualë me parametra optimalë dhe çmime shumë të mira për të vendosur projektin tuaj!

CERTIFIKATA SSL

NGA 6,90 € ÇDO VIT

Ndërtoni një reputacion të sigurt me shiritin e gjelbër të adresave. GeoTrust® True BusinessID me EV është produkti ynë premium i sigurisë SSL i klasit të biznesit, duke konfirmuar vizualisht nivelin më të lartë të vërtetimit dhe kriptimit SSL.

SERVERA TE DEDIKUAR

NGA 175.00 € CDO MUAJ

Një shërbim pritës i dedikuar, server i dedikuar ose shërbim i menaxhuar i pritjes është një lloj shërbimi ku klienti merr me qira një server të tërë që nuk ndahet me askënd tjetër. Ky është më fleksibël sesa pritja e përbashkët, sepse organizatat kanë kontroll të plotë mbi serverin(ët), duke përfshirë sistemin operativ, harduerin, cilësimet e murit të zjarrit dhe më shumë.

Domaindot.al eshte Pjese e InterMedia SHPK regjistrar I akredituar nga AKEP i domaineve .al, .com.al, .gov.al, .org.al, .edu.al, .net.al gjithashtu dhe per domainet global TLD. Ne ju mundesojme dhe hostimper faqe internet, ssl certifikat, server ate ditikuar dhe zvillim faqe internet per kategori te ndryshme biznesesh.

Copyright @ Domaindot.al 2022

Part of